Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miller do Sierakowskiej: Zrezygnuj z kandydowania na prezydenta Lublina

Utworzony przez Przysłowie, 22 września 2010 r. o 18:06 Powrót do artykułu
martinezforst napisał:
jesli Iza bedzie tak dziala jak dziala, to szacunek dla niej,mam mieszkanie dzieki niej i oddam na nia glos
W normalnym kraju ( np. Francja ) na każdej ulicy jest kilka mieszkań do wynajęcia lub sprzedaży. U nas wierchuszka nie ma problemu z lokalami mieszkalnymi a dla pospólstwa załatwiają takie ryby jak Iza i inne. Ty dostałeś na pewno lokal komunalny po protekcji tej Towarzyszki za to inna osoba co zaczęła staranie o taki lokal kilka lat wcześniej czeka dalej bo w Lublinie okres oczekiwania na lokal komunalny trwa 12 do 15 lat. Niemały udział na to mają tacy gieroje jak tow. Iza . Swojego nie da a gminne dałaby tylko tym co się do niej zgłoszą. Podpisać pisemko i wysłać za darmo to pismo do UM Lublin posła nic nie kosztuje. A Ci co liczą, że żyją w uczciwym państwie i nie liżą żopy tym na świeczniku czekają na Godota w myśl przysłowia:"siedż cicho w kącie, może ktoś Cię znajdzie". I wsio charaszo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław napisał:
NSZ i WIN mają z żołnierzami tyle wspólnego co.... śmiać mi się chce. NSZ to wymaszerował z Wermachtem faszolskie sprzedawczyki!
Lepszy na wolności kąsek byle jaki niż w niewoli sowieckiej przysmaki lub wąchanie kwiatków od korzeni. A Ci co zostali w t.zw. POlszy byli bardzo ale to bardzo głaskani po główce prze Informację, w której służył miedzy innymi syn Premiera III Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej profesor WOŁODIA. Kiedyś było takie hasło:"chcesz znać Prawdę ( moskiewska gazetka ) ..czytaj Trybunę Ludu". Teraz od czasu do czasu z prawdą wystrzeli jakiś "trybun ludowy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szwejk napisał:
Lepszy na wolności kąsek byle jaki niż w niewoli sowieckiej przysmaki lub wąchanie kwiatków od korzeni. A Ci co zostali w t.zw. POlszy byli bardzo ale to bardzo głaskani po główce prze Informację, w której służył miedzy innymi syn Premiera III Najjaśniejszej Rzeczypospolitej Polskiej profesor WOŁODIA. Kiedyś było takie hasło:"chcesz znać Prawdę ( moskiewska gazetka ) ..czytaj Trybunę Ludu". Teraz od czasu do czasu z prawdą wystrzeli jakiś "trybun ludowy".
łChodzi o ojca Premiera. Za błąd przepraszam brać komentatorską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by było gdyby Miller był księdzem?Zapewne by procesję prowadził za każdym razem w inną stronę!Jego uwagi są przynajmniej nie na miejscu przynajmniej z 2 powodów:1/człowiek chwiejny nie może pouczać osoby twardo stąpającej po ziemi.Zwłaszcza takiej jak p.I.Sierakowska-osoby o ugruntowanych poglądach i pozycji społecznej!,2/wcześniej przyjechał zakładać/i założył/Polską Lewicę,by wkrótce przystąpić do SLD i nawracać zorganizowanych.Proponuję państwu z SLD by zrezygnowali z odwiedzin p.Millera,bo ich jeszcze bardziej pogrąży.Sld w woj.Lubelskim ma wystarczające tyły za poparcie i nieróbstwo koalicji/PO-PSL/.To jest poważny zgryz:przegrany kandydat w mieście i 4-letnia banicja w wojewdztwie! Oj czy warto było się podkładać za stołek dla kolegi?Czy nie lepiej było godnie reprezentować wyborców i coś dla regionu zrobić???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani niech się lepiej weźmie za pilnowanie "Bidy" bo różne nieciekawe głosy słyszy się na CB Radio dnośnie świeżości serwowanych tam potraw...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesław napisał:
NSZ i WIN mają z żołnierzami tyle wspólnego co.... śmiać mi się chce. NSZ to wymaszerował z Wermachtem faszolskie sprzedawczyki!
Tow. Wieslaw gdzieś to wyyczytał w Trybunie Ludu. Takich jak ty to trza wyeliminowac - jak mówił Granz Maurer "kompanie zwartych oddzialów, trochę worków i do piachu" komucvhu pie****lony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TOWARZYSZKO SIERAKOWSKA WRACAJ DO MILERA WSZAK BĘDZIE JAK ZA PZPR-u ,JAK ZA MŁODU ,CZYŻ NIE BYŁO WSPANIALE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A własnie na Sierakowską zamierzam glosowac. Jest konkretna, wyrazista, skuteczna.A reszta kandydatów to paździerz...
Jestem całkowicie za kandydaturą Pani Izy! Mieszkańcom Lublina powinno zależeć, żeby ich prezydentem był człowiek znany nie tylko w Lublinie ale i w kraju. W odróżnieniu od innych kandydatów nie jest niczym skompromitowana, a jeżeli do tej pory jest bez zarzutu, to można przypuszczać, że dalej tak będzie. Władza "psuje" ludzi, a Pani Sierakowska wyszła obronną ręką z tego związku. Pani Izo- trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SLD = PZPR REAKTYWACJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw w ZOMO potem w ORMO dziś głosuje za Platformą. Tylko Sprawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Izo, proszę nie rezygnować ,jeżeli pani zrezygnuje po namowach tego pana który miał już swoje 5 min. to cala moja rodzina nie będzie glosować bo nie ma lepszego od Pani kandydata.pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Izo trzymam kciuki ///fajna z Pani kobitka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest Pan Miller ja nie zamierzam głosować na lewice , chociaż wychowałam się w komunizmie ale po aferach z Millerem i Oleksym zrezygnowałam z lewicy to skandal przywrócić tych panów z powrotem do łask. Moje środowisko a jest nie małe i zawsze głosowaliśmy na lewice twierdzi to samo .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siedź cicho Miller. Pani Izo, nie może Pani zrezygnować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech startuje, to ani ona nie wygra, ani SLD , mieszkańcom Lublina wyjdzie to na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawełku biedny intelektualny inwalido. Nawet nie wiesz co piszesz. Usuń sobie tego czyraka na tym malutkim mózgu bo brednie wygadujesz pusty dzbanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ile kojarzę to przynależy do SDPL, nie SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury piszesz Lasuch, to nie jej knajpa, robia sobie rozglos, a i SLD rozpowszechnia bzdury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jajco napisał:
Dla Lublina i braci nauczycielskiej - wacka. Dla koalicji FS ( czytaj UW ) i SLD w ciągu 2 dni u Pana Strąka zmieniła statut Miasta Lublin, żeby Prawica nie głosowała "nogami" i Deptak został prezydentem. A ja życzę sobie, żeby chłopak wojskowy wybił POkrakom i babci Izie Ratusz z głowy. Szoruj babciu do kolejki i basta.
Babcia Iza/stara d*** i czerwona szmata/,niech wraca do swojej rezydencji-czas na emeryturę!!!Przez 20 lat nic nie zrobiła dla Lublina.Niech dojdą do głosu młodsi i faceci,a nie ta lampucera,bankrut polityczny!!!Dosyć się nachapała i opływa w luksusach-jest najbogatszą lublinianką(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...